TEKNOLOJİ ODAKLI SANAYİ HAMLESİ PROGRAMI – MOBİLİTE ÇAĞRISI BAŞLIĞINDA PROJE TEKLİF ÇAĞRISINA ÇIKMIŞTIR. AYC Danışmanlık / Yatırım Destek Danışmanlık Hizmetleri, Ar-Ge ve İnovasyon Hizmetleri, Teknik Destek Hizmetleri, Yaıtırım, Hibe, Teşvik, Destekleme, Danışmanlık, Devlet Destekleri, AB Destekleri, TÜBİTAK Destekleri, IPARD Destekleri, KOSGEB Destekleri, KOBİGEL, Kalkınma Ajansı Destekleri, Ankara, Konya

HABERLER TEKNOLOJİ ODAKLI SANAYİ HAMLESİ PROGRAMI – MOBİLİTE ÇAĞRISI BAŞLIĞINDA PROJE TEKLİF ÇAĞRISINA ÇIKMIŞTIR.

Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı kapsamında 2021 yılının ilk çağrısı Mobilite Çağrısı olarak çağrıya çıkmıştır. Program için ön başvurular 8 Haziran 2021 tarihine kadar sürecektir.

 

Mobilite Çağrısı Kapsamındaki Öncelikli Ürün Listesi yer alan 152 ürün ve/veya üretim teknolojisi açısından yenilikçi teknoloji alanlarına yönelik ürünlere ilişkin yatırım projeleri için başvuruda bulunulabilecektir. Program kapsamında harcamalar için asgari harcama tutarı 10 Milyon TL olarak belirlenmiştir.

 

Program ile TÜBİTAK’ın vermiş olduğu 1511 Programı, KOSGEB’in Stratejik Ürün Destek Programını ve Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü’nün Stratejik Teşvik Uygulamaları ile Proje Bazlı Teşvik Uygulamalarını tek bir yerden başvuru sağlayabilmektedir.

 

Program kapsamı ürünün AR-Ge harcamaları için KOSGEB ve TÜBİTAK’tan Üretime yönelik harcamalar Stratejik Teşvik Uygulamaları ile Proje Bazlı Teşvik Uygulamalarını kapsamında desteklenecektir.

  

Çağrı kapsamı ürün üretimi için Ar-Ge ve üretime yönelik yatırım harcamaları için 10 Milyon TL ve üzerinde yapacağınız yatırımlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Mobilite Çağrısı Takvimi

Ön Başvuru Başlangıç Tarihi

30 Nisan 2021 Cuma

Ön Başvuru Bitiş Tarihi

8 Haziran 2021 Salı

Ön Değerlendirme Bitiş Tarihi

18 Haziran 2021 Cuma

Kesin Başvuru Bitiş Tarihi

3 Temmuz 2021 Cumartesi

Bağımsız Değerlendirme Raporunun Yüklenmesi İçin Son Tarih

6 Ağustos 2021 Cuma

  

Mobilite Çağrısı Kapsamındaki Öncelikli Ürün Listesini doküman olarak indirmek için tıklayınız.